top of page
Pirtisv2
Vaikų žaidimų aikštelė
Laumžirgis
Gilužio ežeras
Pirties namelio vidus
Pirtis
Pagrindinis namas

Veiklos sodyboje

Pirtis

Mūsų rusiškoje garinėje pirtelėje telpa iki 15 žmonių kompanija. Iš anksto pasirūpinsime vantomis ir atpalaiduojančiais aromatais, o jūs apie pageidavimą pasikaitinti galite pranešti ir jau viešėdami sodyboje – pirties iškūrenimas užtrunka vos 2 valandas. Turime galimybę pasikviesti profesionalų pirtininką, kuris ne tik atlieka procedūras, bet ir supažindina su pirčių istorija ir ritualais.

Pirties namelis taip pat pritaikytas gyvenimui – čia apsistoti siūlome ramybės pasiilgusioms šeimoms, nedidelėms kompanijoms arba jaunavedžiams, povestuvinę naktį besislepiantiems nuo pagrindiniame name šurmuliuojančių svečių. Namelyje įrengta virtuvėlė. Apgyvendiname iki 8 asmenų.

Karštas kubilas

Prie pirties namelio po atviru dangumi jūsų ištisus metus laukia karštas kubilas. Tinkmas kompanijai iki 10 žmonių, kaina – 100 €. Paruošimas užtrunka 7-10 val., priklausomai nuo sezono, todėl užsisakykite iš anksto.

Valtis su žvejybos įranga
Prie pat sodybos tyvuliuojantis Gilužio ežeras pateisina savo vardą – jo gylis net 25 m. Čia noriai kimba karšiai, lynai, karosai, aukšlės, kuojos, raudės. Pasak vietos gyventojų, gardesniu kąsneliu kartais susigundo net karpiai milžinai. Gyvena ir plėšrių žuvų – lydekų, stambių ešerių.

Išbandykite savo laimę išsinuomoję valtį (7 €) ir plūdinę meškerę (5 €), o jei žvejoti nemėgstate, tiesiog maloniai pasiplaukiokite.

 

Laužavietė

Vakarą prie laužo leiskite ant Gilužio ežero kranto. Taip pat sodyboje rasite dvi mobilias šašlykines, kuriomis galėsite naudotis visoje teritorijoje.

 

Lauko židinys

Paįvairinkite šventės programą pasikviesdami svečius prie lauko židinio ir pavaišinkite juos sultingais kepsniais, šašlykais, arba gurmaniškais naminiais hamburgeriais.


Lauko žaidimai

Atokiau nuo pagrindinio namo įrengtoje erdvioje aikštelėje svečiai gali žaisti tinklinį ir badmintoną. Turime dvi poras rakečių. Pievelė puikiai tinka futbolui, tad esant pageidavimui pastatome nešiojamus vartus. Šalia vaikų žaidimų aikštelės įrengta erdvė „petankei“. (pranc. Pétanque – žaidimas su metaliniais rutuliais, kurio esmė mesti metalinį rutulį kuo arčiau medinio, vadinamo košonetu). Prie pirties kviečiame išbandyti taiklumą žaidžiant smiginį (angl. Darts).

 

Vaikų žaidimų aikštelė

Atokiau nuo namo, tinklinio pievos pakraštyje, mažųjų svečių laukia medinė žaidimų aikštelė su supynėmis ir karstynėmis.


Batutas
Sodyboje šokliausių svečių laukia mobilus batutas. Pamirškite, jog ši pramoga tinkama tik vaikams! Pasilinksminti gali visi norintys, kadangi batutas išlaiko iki 120 kg svorį.


Stalo žaidimai
Vakarais tikrai neteks nuobodžiauti, pasiūlysime jums įvairiausių stalo žaidimų. Pasirinkite: laužyti galvą prie šachmatų ar šaškių lentos, spėlioti žodžius smagiąjame alias, keliauti traukiniu ticket to ride, lošti kortomis, o gal pasinerti į azartišką pokerio pasaulį?


Stalo futbolas
Visų mėgstamas stalo futbolas laukia ir Gilužio sodyboje. Atostogaudami surenkite nepamirštamą turnyrą namo lauko terasoje.

bottom of page